Проблем с приложението Viber или е от телефона ?!

Дискусия в 'RedMi Note (MTK) / RedMI Note 4G' започната от jabalinda, 5 Септември 2014.

1. jabalinda

jabalinda Потребител

Регистриран:
    13 Юли 2014
    Съобщения:
    11
    Харесвания:
    1
    Става въпрос за Viber. Наложи ми се да си деинсталирам приложението и след като го инсталирах от маркета или не получавам код, или когато го получа и въведа ми изписва че нямам никакви контакти във Viber! Въпросът ми е, дали това е от телефона или от приложението?! Не знам защо ми показва, че нямам никакви контакти при положение, че преди да го деинталирам всичко си беше ОК! :( Четох в маркета, че и други хора имат проблеми с получаването на въпросния код....но не мога да си обясня, защо когато след няколко преинсталирания получа кода (по някаква случайност) ми изписва, че нямам нито един контакт...Някой да се е сблъсквал с подобен проблем?!

2. dp4u4umi6ev

dp4u4umi6ev Модератор Staff Member Модератор

Регистриран:
    28 Септември 2013
    Съобщения:
    674
    Харесвания:
    349
    На мен ми се случи веднъж ,оправи се като инсталирах стара версия на Вайбър и след това си сложих върху нея последната.

3. MMIEl

MMIEl Гости

Най-вероятно си му забранил достъп до контактите.

4. jabalinda

jabalinda Потребител

Регистриран:
    13 Юли 2014
    Съобщения:
    11
    Харесвания:
    1
    Ако е забранен достъп до контактите, как мога да оправя това?!

5. MMIEl

MMIEl Гости

Не си написал с кой ром си. При мен с мулти ром-а: Оптимизация - Разрешения - Управление на разрешенията - Приложения - Viber - Намираш в дългият списък от права, които иска - Контакти и му разрешаваш

6. Emil Filew

Emil Filew Потребител Staff Member

Регистриран:
    29 Юни 2014
    Съобщения:
    322
    Харесвания:
    79
    Дай на Viber "вярвам на това приложение", после чекни и автостарт, рестартирай. Код аз получавам само от "обаждане". Отдавна не ми изпращат чрез смс код, не знам защо. После след активацията и рестарта, иди в менюто за акаунти и синхронизиране, там намери Viber, и му пусни синхронизирането. Би трябвало да тръгне всичко.

7. jabalinda

jabalinda Потребител

Регистриран:
    13 Юли 2014
    Съобщения:
    11
    Харесвания:
    1
    Всичко тръгна! Благодаря ви!

8. mariya

mariya Потребител

Регистриран:
    9 Февруари 2015
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Здравейте, понеже много ми цепеше и деинсталирах вайбър и след това като го инсталирах и сега не ми доставя съобщенията, които ми пращат мои приятели. В настройките на вайбър всичко е активирано, но на приятелите ми не им показва, че съм на линия и когато ми пишат не го получавам. Когато влезна в самото приложение тогава ми идват съобщенията. Помощ!!! :(:(

9. dp4u4umi6ev

dp4u4umi6ev Модератор Staff Member Модератор

Регистриран:
    28 Септември 2013
    Съобщения:
    674
    Харесвания:
    349
    И телефона е?
    Ако е с MIUI ,трябва от настройки/приложения намираш Viber/разрешения и му задаваш автоматично да стартира със системата ,след това влизаш във Viber излизаш с хоум бутона да остане пуснат и задържаш хоум бутона да ти покаже пуснатите приложения ,плъзгаш иконката на приложението надолу да се появи едно катинарче.След всичките манипулации вече не трябва да имаш проблеми.

10. Martin Tsanov

Martin Tsanov Потребител

Регистриран:
    3 Октомври 2014
    Съобщения:
    5
    Харесвания:
    0
    Здравейте. :)
    Аз имам следния проблем: След като инсталирах "Viber", приложението си работеше безотказно. При второто използване на Viber-a, камерата сякаш умря! :( Провеждането на видеоразговори е невъзможно. При опит да се направи видеоразговор, всеки път се появява съобщение от сорта на.. "Viber cannot initialize camera" или нещо подобно. Някой от вас сблъсквал ли се е с този проблем, и как бих могъл да се справя с него?
    Телефона е Xiaomi RedMi Note :)

11. MMIEl

MMIEl Гости

Проблем с камерата не съм имал на 1S, но този проблем с нотификациите го влачих няколко месеца. Преди няколко дни правих wipe на телефона и след като възстанових бекъпа и о, чудо, вайбъра заработи както трябва. Това, което предложи @dp4u4umi6ev не свърши работа при мен, дори бях дал, че "вярвам на приложението" за да не се ограничава от МИУИ и пак греда. Успех.

12. Vanq

Vanq Потребител

Регистриран:
    10 Март 2015
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Текущ статус:
    Защо немога да изпращам и получавам снимки по viber и немога да виждам снимката на отстещния човек както и той моята???????✂️

13. kaloyan

kaloyan Потребител

Регистриран:
    7 Април 2015
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Здравеите искам да попитам зао получавам 6 цифрен код а дори не мога да го въведа не мога даползвам така вайбър

14. minutko

minutko Потребител

Регистриран:
    8 Февруари 2018
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Как така сложихте стара и после нова версия? При мен няма такава опция?

15. pazdir

pazdir Потребител

Регистриран:
    7 Март 2015
    Съобщения:
    49
    Харесвания:
    5
    Време е да започнете да ползвате Телеграм. Вайбър е пълен боклук!

Сподели