Adaway

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

musster3

Потребител
18 Октомври 2014
40
15
8
49
plus.google.com
Някой ползва ли тази програма за блокиране на реклами? Аз я инсталирам, давам рут права и вградената антивирусна я засича като вирус. Има ли някаква особеноаст при инсталацията?

Изпратено от моят tapatalk Redmi 1SW

Харесвания: nenovskip

krassiy

Потребител
14 Октомври 2013
202
58
28
И аз я ползвам от 2-3 години, просто не съм пускал антивирусната, та не знам как ще бъде категоризирана. :)

Изпратено от моя XiaoMi MI 2S през Tapatalk

Русинов

Потребител
28 Септември 2013
320
213
63
40
София
proudbulgarian.com
Да, съжалявам, не е в този форум :)
http://en.miui.com/thread-11443-1-1.html Това е темата.
Като гледам, при теб е инсталирана, би трябвало да си работи. Игнорираш досадния антивирус и не натискаш ПОПРАВИ или ОПТИМИЗИРАЙ.
Аз поне така правя.
Чистя си ръчно каквото аз искам да се изчисти. Място бол :)

Харесвания: Deyan Denev
10 Октомври 2014
119
40
28
Варна
Благодаря за отговора! Гледам този клип
но нещо не успявам да се справя. На клипа е показано да преместя програмата с root explorer в системната папка в подпапка app аз местя инсталационния файл след рестарт излиза иконата но не работи. Другия вариант е да пробвам да преместя вече инсталираната програма, но къде да я открия? И това блутут дето е отворено на клипа много ме обърква. Така ще е като не разбирам испански.:confused:

musster3

Потребител
18 Октомври 2014
40
15
8
49
plus.google.com
След като изпълних точно всичко както е показано във видето, си открих грешката. Трябвало е само да копирам файла а аз направо го изрязвах. Вече имам работеща adaway и антивируса я засича като потeнциална заплаха а не като вирус.
. Вече няма нужда да оптимизирам и почиствам системата избирателно.

Изпратено от моят tapatalk Redmi 1SW

Последно редактирано:

kyosev

Потребител
7 Декември 2013
332
57
28
47
Аз също я ползвам от примерно 2 години, на стария Самсунг Галакси Нексус имах антивирусна Аваст и не откриваше Адавей като вирус. Антивирусна на МИЮИ го открива, но аз си я ползвам.

Sent from my HM 1SW using Tapatalk

fugazi

Потребител
MIUIBG-VIP
22 Декември 2013
606
119
43
39
Аз ползвам Adfree, не я засича, не зная коя е по-добра. Като гледам и двете променят хостс файла, но на коя листа с адреси е по-пълен ... нямам идея.

Emil Hristov

Потребител
28 Ноември 2015
3
0
1
35
След последният седмичен ъпдейт спря да работи. С MI 4C съм.
В приложението имам съобщение, че е нужен рут достъп. В разрешенията съм му дал. включване, изключване, рестарт не помагат.

the_Jack

Потребител
8 Ноември 2013
421
198
43
Е тя програмата ди иска рут достъп провери дали има и и го дай отново. Също трябва и смениш настройките на директорията ect с рут експлорер за да може да променя хост файла и провери да не си заключил бурлодара

Sent from my MI NOTE Pro

Emil Hristov

Потребител
28 Ноември 2015
3
0
1
35
Мерси, отключен е. Инсталирах суперсу през TWRP, сега adaway работи. Не знам дали със суперсу е най-коректният начин, всъщност може ли да се ползва рут достъпа през permission, както беше преди последният ъпдейт? И на какво се дължат тези ограничения от xiaomi ли идват или е проблем с последният седмичен ъпдейт.

Top Bottom