IBUYGOU

Mi Box mini

Дискусия в 'XiaoMi Hezi / Mi TV / Mi Box/ Mi Box mini' започната от admin, 15 Януари 2015.

1. Lop Lap

Lop Lap Потребител

Регистриран:
    6 Февруари 2015
    Съобщения:
    11
    Харесвания:
    0
    Преди рутването една година го ползвах без проблем.

2. bobi

bobi Потребител

Регистриран:
    11 Март 2014
    Съобщения:
    215
    Харесвания:
    69
    Моят е рутнат, още от втория ден и до момента коди си работи без споменатите проблеми. Рутнах с кинг рут (ако това има значение)

3. Nikolay Angelov

Nikolay Angelov HeDone4eH

Регистриран:
    9 Август 2014
    Съобщения:
    41
    Харесвания:
    3
    Коя версия на коди ползвате, че мен ме побърква на 15-20 минути прекъсва филма или сумати време ми насича докато се отприщи?
    На 1080 или на 720 гледате филми и сериали от Кодито? Какви аддонс ползвате и някакви по-специфични конфигурации ползвате ли?
    Моя го купих роотнат и исках да го махна роота и да ъпдейтна до последна вресия.Дадох фактори резет и вече не ми работи гоогле стор и роота си остана, че и не ми излиза вече и ъпдейт за последна версия!! Нещо се омазах май?

4. bobi

bobi Потребител

Регистриран:
    11 Март 2014
    Съобщения:
    215
    Харесвания:
    69
    Ползвам версия 15 на коди. Гледам филми и на 1080 и на 720. По-често използвам 720, защото не усещам голяма разлика в картината. (въпреки че е full hd - тв не ми е от най-новите). Предполагам значение има и скоростта на нета, който използваш. За гледане на филми ползвам Exodus (Genesis) - с никакви специални конфигурации. Мисля, че трябва да направиш приложението за рут да не ти е системно - за да го деинсталираш.

5. danivd

danivd Потребител

Регистриран:
    8 Януари 2014
    Съобщения:
    292
    Харесвания:
    35
    Аз мисля ,че е от кодито ползвам 16 версия и наистина спира на определено време .Със вградения плеар няма проблеми не ми е спирал или насичал

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

6. Lop Lap

Lop Lap Потребител

Регистриран:
    6 Февруари 2015
    Съобщения:
    11
    Харесвания:
    0
    След поредният хард ресет и ъпдейт на бокса засега се оправи проблема.Коди е версия 16.1.

7. SaintGeorge

SaintGeorge Потребител

Регистриран:
    13 Декември 2013
    Съобщения:
    68
    Харесвания:
    12
    Май открих къде е проблема със спирането на коди,трябва от нстройките на тв бокса да се спре заспиването и скрийнсейвъра и да се използва само shafa marketa за превод на английси а не и startsetings приложението с комбинацията от двете се получава конфликт в настройките.Аз изтрих startsetings и от google play инсталирах build.prop с което смених лоакацията на бокса на Europe/Bulgaria и на език и локация bg/BG.
    Имам новия MiBox 3 Pro и минито и при двата кодито спираше само с spmc не спира а остава на пауза и двете са рутнати с kingoroot и e инсталиран google play.

Nikolay Angelov харесва това.
  8. Lop Lap

Lop Lap Потребител

Регистриран:
    6 Февруари 2015
    Съобщения:
    11
    Харесвания:
    0
    Как се инсталира google play?

9. SaintGeorge

SaintGeorge Потребител

Регистриран:
    13 Декември 2013
    Съобщения:
    68
    Харесвания:
    12
    Инсталираш google instaler и от него избираш google play има 4 приложения като се инсталират след това с lucky patcher се правят системни приложения и това е но много от приложенията не са савместими с mi boxa.

10. mihailmihnev

mihailmihnev Потребител

Регистриран:
    14 Януари 2015
    Съобщения:
    18
    Харесвания:
    1
    Здравейте. При вас има ли проблеми с клиповете на youtube приложението. При мен в хрома вървят но в приложението не. Направих фактори ресет и инсталирах всичко наново, но няма ефект. Гугъл плей, хром и коди върви но youtube стартира и при пускане на клип казва че има грешка. И това е за всички клипове. До преди няколко месеца нямаше проблеми.

Сподели