Проверка за оригиналност на Xiaоmi устройство

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

masterping

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
NEWS TEAM
MIUIBG-VIP
26 Януари 2014
1,274
617
113
41
Русе
Приложението за проверка на устройството е на английски може да го свалите от тук,но може и от линка по-долу.
Инсталирате приложението на телефона,важно е да знаете,че е необходима интернет връзка,ако сте забравили да я пуснете ще видите съобщение за това.Друго,апарата трябва да има заряд на батерията 50% или повече,в противен случай теста няма да се състои.
  • Стартирате приложението.
  • На следващия екран трябва да включите режим производителност.
  • Тук тапвате на бутона сканирай и провери
  • В браузъра на компютъра зареждате този линк.От страницата може да се изтегли и приложението,както споменах горе(Download APP)
  • Трябва да сканирате баркода на монитора от телефона.
  • Започва проверката на устройството.
  • На монитора също ще видите,че се е стартирал процеса на проверка.
  • След проверката ще можете да видите дали устройството ви е оригинално на монитора,както и данни за него.
  1. IMEI
  2. Модел на устройството
  3. Кога е направена поръчката
  4. До кога е гаранцията
  5. Как е направена поръчката

• А,тези които са се сдобили с копие :(

Последно редактирано:

freako

Потребител
17 Ноември 2014
148
8
18
38
Vidin
freakobg.blogspot.com
Некакси не ми показва никъв резултат в браузъра. Стои си на QR кода и толкоз. Иначе на телефона финиширва и изписва да видя в браузъра.

Харесвания: D Denchev

masterping

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
NEWS TEAM
MIUIBG-VIP
26 Януари 2014
1,274
617
113
41
Русе
Ъпдейт на програмата, antifake 1.3.2,сега направих една проверка,теста минава с резултат.

hri100zov

Потребител
28 Ноември 2014
57
4
8
37
Вече стана и при мен. Светна зелено. Само ме озадачи, че в полето Verified ми изписа, че е бил "verified 5 times"... Дали просто не се е натрупало от предходните опити или някаква аномалия?

10 Октомври 2014
119
40
28
Варна
Това дали дава 100% гаранция, че разпознава истинските телефони. Може ли да се използва като доказателство пред съда? Телефона ми е Redmi 1S закупен от **** според antutu и cpu-z всичко е наред но според този тест излиза, че не е mi устроиство.

Харесвания: joro1980

freako

Потребител
17 Ноември 2014
148
8
18
38
Vidin
freakobg.blogspot.com
След като е разработена с антуту интересно що дава разлики. И моя е от **** ма не мога да хго проверя в момента

masterping

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
NEWS TEAM
MIUIBG-VIP
26 Януари 2014
1,274
617
113
41
Русе
Вече стана и при мен. Светна зелено. Само ме озадачи, че в полето Verified ми изписа, че е бил "verified 5 times"... Дали просто не се е натрупало от предходните опити или някаква аномалия?
Да според мен това е причината,регистрирани опити без резултат,защото и при мен е така.
Това дали дава 100% гаранция, че разпознава истинските телефони. Може ли да се използва като доказателство пред съда? Телефона ми е Redmi 1S закупен от **** според antutu и cpu-z всичко е наред но според този тест излиза, че не е mi устроиство.
Ех тоя ****:),като се прибера ще пробвам едно Redmi 1S, което е със стабилен ром и стоково рекавъри,ще пусна шот.

masterping

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
NEWS TEAM
MIUIBG-VIP
26 Януари 2014
1,274
617
113
41
Русе
Ето теста на Redmi1S,закупен от мен от ****. hm1s...jpg

10 Октомври 2014
119
40
28
Варна
На мен също ми светна червено за mi2s. Тая програма за нищо не става.
А аз вече ги нахоках grucтези от **** bc13Сега чакам отговорbc15. А телефона си работи и се ъпдейтва без грешка. Даже чакам новата актуализация да видя как се местят темите в SD картата и какво ново ще се бъгне cr1.

sashko02

Потребител
9 Юни 2015
5
0
1
31
При мен https://jd.mi.com/ не работи o_O (просто не се отваря - дава грешка).

П.П. Оказа се, че работи с IE, но с Mozilla - не.

Последно редактирано:

fugazi

Потребител
MIUIBG-VIP
22 Декември 2013
606
119
43
39
На ментетата не може да се сложи оригинален ром или да се ъпдейтва, така че, спокойно. Просто това приложение явно не работи коректно или отчита руут или сменено рекавъри или нещо подобно.

hri100zov

Потребител
28 Ноември 2014
57
4
8
37
Някой да изпитва проблеми с приложението? Пробвах го на 3 различни телефона и все ми казва, че не може са ъпдейтне и да съм отишъл на MIUI官方网站

Sent from my MI 2S using Tapatalk

masterping

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
NEWS TEAM
MIUIBG-VIP
26 Януари 2014
1,274
617
113
41
Русе
Тук Xiaomi Product Authentication - mi.com също може да се прави проверка на продуктите.

TaP@taLl< M̬͕̹̮͎͇̳̬̯̥̉̈́̆̊̍̎͋͊̕̕ȉ̧͕̱͓̹͕͖̩̮̒̈́̉̃͂́̏͂̕ͅ ̡͍̻̬̦̙͙̮͚͊͌̔͊͑̅͒͗̐̔͜3̧̢̨̡̛̞̥̝͙̘̘̂̑̔̀̌̓͘̕͝w̙͖̳͙͔̫̺̘̭̯͒̓̽͋̅̿̈́̅͝͠

Top Bottom