XiaoMi Mi5 - информация и снимки

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

Ще си закупители новия модел Mi5?

• Total voters
    85

Krusharski

Потребител
19 Април 2016
7
1
1
40
В инатерес на истината аз не съм го разлепвал и тн.само га заредих пойграх си малко както си е с лепенките у го прибрах.после пишат,че разопакован продукт и цената му е друга(взумал съм такъв)

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
42
Плевен д'ге
Ами така се случва като дефакто не знаеш какво купуваш. Как да има Български след като няма ром за него с такъв език, Шиаоми не правят софтуер с нашия език, просто трябваше да почетеш преди да го купиш за да си спестиш главобилията. И колегите са прави, да го беше пуснал тук за придажба щеше да стане по бързо.

Krusharski

Потребител
19 Април 2016
7
1
1
40
Не е така,гледах 10 часа видео тестове и рефюта.апарата притежава разнообразни езици,но явно така се поръчва и слага този ром.а до това дали е трябвала да го сложа тук отговора е не!защото го взех на лизинг и няма как да е натака цена,следователно няма да се продаде или ще е за моя сметка.такаче или връщане или ползване няма друга опция,сега е при тях чакам да се произнесът.
Поздрави.

Харесвания: plamen.genov.10

Rumo

Потребител
MIUIBG-VIP
1 Август 2014
146
52
28
Ст. Загора
Моят например е с глобал стейбъл ром, преведен на български на 80% поне.

Screenshot_2016-04-18-10-59-37_com.android.settings.png

Така дойде, така го и ползвам. Самият телефон и софтуера му се държат почече от чудесно- не съм видял нито един краш на приложение или да пропусна съобщения от приложенията, камерата е отлична, дисплея също...
И мисля да го продавам, просто не ми остава време да го пусна в раздела. Оказа се, че имам да преподписвам 2 договора с виваком и мисля да отмъкна един s7 edge
Ако някой се интересува да се свърже с мен- цената ще бъде по-ниска от колкото в ТО и другите китайски сайтове.
Отделно съм поръчал аксесоари, които ще пратя на следващият собственик като дойдат.

Харесвания: Petar Palatoff

strongholder

Потребител
22 Април 2016
1
0
1
21
Здравейте, обмислям покупката на Ми5, но на няколко места вече засичам информация, че операционната система пропуска да извести за съобщения от някои приложения например Whatsup или Messanger. До сега не съм имал телефон с MIUI и това малко ме притеснява. Колегата над мен виждам, че няма този проблем, но какво да гледам и как да разбера дали евентуално моят Ми5 също няма да има проблем?
Благодаря

masterping

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
NEWS TEAM
MIUIBG-VIP
26 Януари 2014
1,274
617
113
41
Русе
Всичко се свежда до настройки.

TaP@taLl< M̬͕̹̮͎͇̳̬̯̥̉̈́̆̊̍̎͋͊̕̕ȉ̧͕̱͓̹͕͖̩̮̒̈́̉̃͂́̏͂̕ͅ ̡͍̻̬̦̙͙̮͚͊͌̔͊͑̅͒͗̐̔͜3̧̢̨̡̛̞̥̝͙̘̘̂̑̔̀̌̓͘̕͝w̙͖̳͙͔̫̺̘̭̯͒̓̽͋̅̿̈́̅͝͠

PatriotR

Потребител
29 Януари 2014
47
11
8
50
Направих току що един бърз чат с Fusionstore , казаха че от днес имат черен in stock (limited quantity)
и ако поръчам денс до петък ще е тука.
П.С. Казаха също , че колегиума от miui.bg са поръчали черен (for review) и днес им го шипват.
Та така де ще чакаме да пием от извора !!;)

Харесвания: alex.stankov and MilenDonev

rumenrsd

Потребител
MIUIBG-VIP
15 Март 2014
59
4
8
44
Valencia

rumenrsd

Потребител
MIUIBG-VIP
15 Март 2014
59
4
8
44
Valencia
Оглеждам се за зарядно за колата за ми5 , естествено да е с quick charge 3.0 , не знам дали са пуснали от xiaomi такова, гледам разни оригинални , но с QC 2.0. В алито има разни модели и марки, но дали пък да им имам вяра на тях???

Дайте някакви идеи за зарядно???

Top Bottom