XiaoMi Mi5 - информация и снимки

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

Ще си закупители новия модел Mi5?

• Total voters
    85

astra777

Потребител
12 Април 2016
16
1
3
32
В понеделник най накрая пристигнаха. Два броя бял и черен Mi5 32/3. Сега ме интерсува с какво мога да сменя /и дали въобще мога/ стандартния фърмуер - stable 7.xxx.
Bootloader-a естествено е заключен за сега.
някакъв глобъл ром не мога ли да инсталирам при заклюен бутлодер и как?

astra777

Потребител
12 Април 2016
16
1
3
32
Донесоха ми ги от Китай. Страшен телефон. След появата на snapdragon 820, не виждам смисъл човек да си харчи парите за така наречените "премиум марки

Sent from my MI 5 using Tapatalk

astra777

Потребител
12 Април 2016
16
1
3
32
Приятелката ми се колебае нещо за нейния, бял 32/3. Ако не го иска ще го пусна тук за продажба. А иначе проблема на тоя телефон е MIUI. Xiaomi тъпо и упорито се опитват да копират iOS като визия функции но заключването на операционната система е най дразнещото. Лично мнение.

astra777

Потребител
12 Април 2016
16
1
3
32
Поради добрия хардуер и цена.Сега се появиха се и други алтернативи но xiaomi бяха първи с 820. Преди това бях с айфон и трябва да кажа че iOS на ябълката е светлинни години пред MIUI. Включваш и ползваш, но пък аз обичам да си ровя

Lada2107

Потребител
1 Януари 2014
76
45
18
37
Има и други производители, при които съотношението цена-качество е добро. Да не говорим за наличности на телефони с 820, Xiaomi далеч не са от първите. За мен MIUI е основна част от всеки Mi телефон и ако MIUI е проблем, има къде къде по-изгодни оферти с 820, LETV, ZUK .....

Харесвания: dp4u4umi6ev

astra777

Потребител
12 Април 2016
16
1
3
32
Далеч не са първите..!! Кои толкова бяха преди Mi5?
За мен проблема на тая прекрасна джаджа е MIUI. Освен може би, ако не живееш в Китай.

Lada2107

Потребител
1 Януари 2014
76
45
18
37
Mi интересна логика, все едно да си вземеш навигация Garmin, да и сложиш iGO, щото ни тъ кефи гарминската и да пишеш във форума на Garmin, колко им е зле софтуера, картите, поддръжката .....
Я сподели кой ром мислиш да сложиш ма Mi5, за да си happy? И като държиш на хардуер, що взе варианта с орязания процесор ?

astra777

Потребител
12 Април 2016
16
1
3
32
Много нещо почна да се размива темата. Още в началото споменах, че е мое лично мнение. Само ще добавя че щом тъ кефи MIUI-то по добре си вземи Оригинала - iOS на Apple;)
Кой ROM за Mi5 би ме направил happy - Cyanogen или AOSP на Marshmallow
А хардуера на телефона си е супер - 116000 AnTuTu.
За 20000 точки отгоре, +100$ не мисля че си заслужаваха...

Rojo

Потребител
4 Май 2014
11
1
3
48
След три месеца чакане за 4 GB MI5 ми писна и се отказвам.Поръчах си днес друг телефон и желая успех на всички които имат нерви да го дочакат.
Успех

Харесвания: Peter Trifonov

rumenrsd

Потребител
MIUIBG-VIP
15 Март 2014
59
4
8
44
Valencia
Ми5-цата я купих с стоковия мулти ром. Днес за втори път ми се случва при разговор , телефона да се рестартира сам??? Друг със същия проблем???

Lazarina

Потребител
1 Юни 2016
1
0
1
29
Sofia, България
Здравейте,

от днес съм с МИ5, но когато прехвърлих данните от стария телефон (МИ3-има някаква опция за прехвърляне на цялостната информация от старото устройство) клавиатурата ми изчезна. Рових по форуми и из инетернет,но нищо не разбирам от написаното. Дали някой може да ми помигне, обяснявайки на по-достъпен език как да реша проблема?

Благодаря предварително

17 Февруари 2014
1
0
1
29
здравейте, искам да попитам кой се оказва най-добрият избор на място от което човек да си поръча Mi5 - *****, fusionstore, ****.bg, ... или ако има как да ти го купят от държавите в които се продава официално? Интересуват ме цената и гаранции/сервиз, за различните варианти, които сте използвали за този или други модели на xiaomi. Защото се опитах да проуча, но то много сайтове, много начини ииии не съм сигурен каква версия пращат, да не се окажа с нещо на индийски, малайзийски език. Не търся да е на български, защото английският най-много ме устройва.

благодаря и всичко най-добро

Top Bottom