XiaoMi Mi5 - информация и снимки

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

Ще си закупители новия модел Mi5?

• Total voters
    85

ZARABOY

Потребител
25 Декември 2014
20
0
1
18
Здравейте,
Има ли минуси ако си закупя mi5 директно от Китай, т.к. след около месец ще имам пътуване натам. С mi3 съм го правил това, но тогава го поръчах до китайски адрес от ****, т.к. доколкото бях чел на китайската версия за китайския пазар нямаше да работи 3G тук. Сега с mi5 има ли подoбни проблеми или единственото неудобство е, че ще трябва да сменя китайския ROM.

Последно редактирано:

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
42
Плевен д'ге
Този доколкото знам няма като Ми3 две версии и ще работи тук, ако можеш от там да го вземеш ще е най евтино.

ПС:Като за начало най добре даже да си караш с китайския ром.

sylarbg

Потребител
23 Юли 2014
95
5
8
26
Sofia, Bulgaria
Смятам да си го поръчам от honorbu*.com , общо 450 долара с доставка, 64gb, бял, от EU Warehouse, има ли шанс да плащам мито?

backobg

Потребител
16 Юни 2016
1
0
1
49
Здравейте, от около месец ползвам Mi5 черен 3/64GB, още от самото начало когато го зареждам и когато ползвам WiFi и 4G се усеща чувствително загряване в горната половина на устройството. При водене на продължителни разговори не се усеща такова загряване. За игри не мога да кажа нищо тъй като нямам инсталирани. Някой може ли да сподели как е при него.

ELECTRO

Потребител
15 Януари 2014
3
0
1
35
Здравейте има ли някакъв шанс да си закупя Mi5 4GB RAM/128GB ROM 3D ceramic glass. Споделете мнения за надеждни магазини/мито и т.н. Сега съм в чужбина и телефона ще ми трябва в началото на август. Благодаря предварително.

Последно редактирано:

yanku

Потребител
2 Февруари 2014
48
7
8
Варна
Здравейте, понеже няма къде да видя на живо модела имам следните въпроси:
1. Дисплея на Ми 5 на кой модел от наличните при нашите оператори телефони прилича?
2. Има ли ръб между рамката на телефона и екрана?
3. Усещането при "пипане" на дисплея като на Ми 4 ли е?

Последно редактирано:

dymitr

Потребител
10 Май 2014
36
1
8
35
Plovdiv, Bulgaria
www.angellisi.tk
Може да се каже, че пролича на Samsun note. Има лек ръб и диисплея стига странично до него. Метален корпус е. Стъклото е Горила глас 3 и е като на 4-та при пипане. Колегите като го видяха веднага ме попитаха дали е Iphone :d Корпуса му е много ергомомичен и лек, което го прави много по-удобен за хващане от MI4, макар че е по-голям като размер - 5.15''

yanku

Потребител
2 Февруари 2014
48
7
8
Варна
Благодаря за подробния отговор. Това исках да чуя. Довечера ще го поръчам от ТО
Какво трябва да напиша при поръчката за да не дойде омазан? Искам да му сложа ром с БГ меню.

Sent from my NX511J using Tapatalk

dymitr

Потребител
10 Май 2014
36
1
8
35
Plovdiv, Bulgaria
www.angellisi.tk
Моя си дойде с китайски ром, но като им пишеш в Apply for unlocking Mi devices след като направиш регистрация във форума и направиш малко постове да минеш на златно ниво, в рамките на макс 10 дни получаваш код за отключване на бутлодера. След това се слага ром с тврп и бг език. Има описание как се прави, но няма как да ти го пратят с бг език.

masterping

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
NEWS TEAM
MIUIBG-VIP
26 Януари 2014
1,274
617
113
41
Русе
Благодаря за подробния отговор. Това исках да чуя. Довечера ще го поръчам от ТО
Какво трябва да напиша при поръчката за да не дойде омазан? Искам да му сложа ром с БГ меню.

Sent from my NX511J using Tapatalk
Искаш го със стоков ром,това е.

TaP@taLl< M̬͕̹̮͎͇̳̬̯̥̉̈́̆̊̍̎͋͊̕̕ȉ̧͕̱͓̹͕͖̩̮̒̈́̉̃͂́̏͂̕ͅ ̡͍̻̬̦̙͙̮͚͊͌̔͊͑̅͒͗̐̔͜3̧̢̨̡̛̞̥̝͙̘̘̂̑̔̀̌̓͘̕͝w̙͖̳͙͔̫̺̘̭̯͒̓̽͋̅̿̈́̅͝͠

yanku

Потребител
2 Февруари 2014
48
7
8
Варна
Да споделя. Вече съм собственик на Mi 5 - 64GB.
Телефона го поръчах от ТО и пристигна при мен за 6 дни с DHL за което доплатих $25.
В пакета имаше два подаръка освен поръчания от мен стъклен протектор. Единия беше смотан силиконов гръб и два протектора за екрана.
Телефона пристигна с някакъв Global stable ром 7.5.1.0, но не се разбираше сам със себе си. Рестартирваше се сам, не се връзваше към Wi-Fi, не можеше да се изключи и т.н.
След като го отключих сложих Мулти 7.2.13.0 и телефона се държи много добре.

п.п. Сега трябва да редактирам и подписа

Последно редактирано:
Харесвания: masterping
Top Bottom