MIUI ROM на Български език за Mi5

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

Plet

Потребител
11 Май 2016
8
0
1
35
Пробвай с друг ром 7.2.13 например и ако стане след това мини на dev ром.

texasvalden

Потребител
21 Ноември 2013
17
4
3
Отключих буутлоудъра, но и при мен станаха същите простотии като при stonys и се отказвам. Настроих си китайския стейбъл, сега всичко е наред, работи страхотно. Писнаха ми вече тия глупости с буутлоудери, хиляда рома и рекавърита. Ако продължават така от Xiaomi това ще е последният ми телефон от марката. Жалко за всички почитатели на хубавият интерфейс.

stonys

Stoyan Sokolov
27 Март 2014
16
0
1
Sofia
Благодаря за коментарите на texasvalden, аз вече съм на път да ги отсвиря Xiaomi и да им покажа червен картон, това не е истина, повече от 23 дни не бе борба, не бе чудо!
Съжалявам за изгубеното време и нерви!
Поздрави и пишете за подобни проблеми, но едва ли китайците ще чуят!

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
42
Плевен д'ге
Аз предлагам понеже доста проблеми има с Ми5 засега да си седите с Китайски ром и да изчакате няколко месеца да излекуват детските му болести. Не си залсужава да мъчите телефончето заради един език, не вярвам да е толкова важно да имате Български и преполагам, че и на Англииски ще се справите.

stonys

Stoyan Sokolov
27 Март 2014
16
0
1
Sofia
Аз предлагам понеже доста проблеми има с Ми5 засега да си седите с Китайски ром и да изчакате няколко месеца да излекуват детските му болести. Не си залсужава да мъчите телефончето заради един език, не вярвам да е толкова важно да имате Български и преполагам, че и на Англииски ще се справите.
Да, благодаря, вероятно и така ще направя, логично.
Не става въпрос за български език, а за принцип в края на краищата.
От 3 год ползвам Mi3 и с леки изключения съм много доволен! Харесвам марката, но....имам вече съмнеж!
Поздрави и благодаря!

tmladenov

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
MIUI DEV
MIUIBG-VIP
1 Октомври 2013
716
535
93
40
Варна
Един език, ама родния [emoji1]

Изпратено от Mi2S

stonys

Stoyan Sokolov
27 Март 2014
16
0
1
Sofia
Здравейте, най накрая успях!
На всички които ми помогнаха благодаря!
Поздрави

Nazif Mehmed

Потребител
22 Декември 2013
35
9
8
52
Как става инсталирането при заключен буутлоудър ?
Флашване на стоков ром по избор (.zip), Unbrick на телефон без EDL и със заключен bootloader
Попаднах на ето това, но не знам дали ще ти е от полза!
[XiaoMi MI 5] - Инструкци и процедур
Надявам се да не спамя с пускането на линк към друг сайт!

Последно редактирано:

astra777

Потребител
12 Април 2016
16
1
3
32
По темата за отключване на BL:
Получих смс код от шест цифри които въведох в същата страница откъдето го заявих. Получи се това:

И сега какво следва да направя?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

astra777

Потребител
12 Април 2016
16
1
3
32
Ясно. Благодаря ти. Явно пак Ще се чака, но почна да ми писва нещо от щуротии.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

laudi

Потребител
26 Юли 2014
150
20
18
44
Царево
www.satboxbg.com
Вариант 1 от китайска база(през MiFlash):
- Сваляте и инсталирате MIFlash (64 bit OS)
- Сваляте ром за MIFlash, седмичен 6.4.21 , стабилен 7.2.13.0,разархивирате зип пакета.
- Стартирате тела в fastboot режим,инсталирате рома през MiFlash като ползвате flash_all
След като завърши инсталацията устройството ще рестартира(зареждането ще продължи дълго),накрая ще имате инсталиран мултиром и TWRP рекавъри.
Може ли да използвам друга програма Miflash тъй като съм с 32 битова версия на уиндоус и тази не се инсталира?

masterping

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
NEWS TEAM
MIUIBG-VIP
26 Януари 2014
1,274
617
113
41
Русе
Ползвай този MIFlash от темата както и 64 bit WIN.

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Харесвания: laudi
Top Bottom