IBUYGOU

Спря да работи тъч скрийна след рестарт

Дискусия в 'MI 4' започната от k0c3t0, 25 Май 2016.

1. k0c3t0

k0c3t0 Потребител

Регистриран:
    25 Май 2016
    Съобщения:
    4
    Харесвания:
    1
    Здравейте,имам телефона от около месец. Закупих го нов,без гаранция. До сега не ми беше създава; никакви ядове и бях доста доволен. Днес както си ровех реших да рестартирам телефона и след рестарта тъч скрийна му спря да работи. Рестартирах го няколко пъти,но никакъв резултат. Пробвах хартд ресет -пак нищо.Моля ако някой има някаква идея,да сподели.Благодаря предварително.

2. ipolit

ipolit Потребител

Регистриран:
    18 Ноември 2014
    Съобщения:
    144
    Харесвания:
    9
    Инсталирай му TWRP recovery, което е с тъч от темата за инсталиране на ромове Site upgrade in progress |. Пусни го в рекавъри и виж дали ще работи тъча. Ако работи, значи е от операционната система, а не е счупен. Телефонът можеш да го ползваш с неработещ тъч по няколко начина - ето ги How to use MI phone when touchscreen is not responding?? | miuiOS.in
    Виж основно MiPhone manager.
    Ако ти проработи тъча с TWRP recovery, вероятно ще е добре да сложиш някой fastboot РОМ с изтриване на абсолютно всичко.
    Дано не е счупен наистина.

dp4u4umi6ev харесва това.
  3. k0c3t0

k0c3t0 Потребител

Регистриран:
    25 Май 2016
    Съобщения:
    4
    Харесвания:
    1
    Благодаря за отговора.Вчера не издържах и го дадох на сервиз. Днес обещаха да се обадят и да кажат какво му е. Пича му намекна че вероятно тъча е заминал,ама на мен сякаш не ми се вярва ей така просто след един рестарт,тъча да спре.Искам само да спомена че след многократно натъскане по тъча , еднократно се задейства и пак спира.Ако днес ми кажат че тъча е заминал,ще го взема и ще пробвам гореизброените възможности,преди да си поръчам каквото и да е.

4. k0c3t0

k0c3t0 Потребител

Регистриран:
    25 Май 2016
    Съобщения:
    4
    Харесвания:
    1
    Здравейте пак.Днес си взех телефона от сервиза със тежката диагноза-че е за смяна на дисплея. Да ама не,аз нали съм си инат и благодарение на колегатa ipolit му инсталирах TWRP recovery и воала тъча си работи. Само дето сега ми остава да му сложа някакъв fastboot ROM, дано се оправя тука по-бързо,че ми излязоха ангелите с инсталирането на TWRP recovery.

Последно редактирано: 28 Май 2016
  5. k0c3t0

k0c3t0 Потребител

Регистриран:
    25 Май 2016
    Съобщения:
    4
    Харесвания:
    1
    Ураа, оправи се проблема. Благодаря на колегата ipolit.

dp4u4umi6ev харесва това.
  6. veli

veli Потребител

Регистриран:
    2 Март 2017
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Здравейте.Имам проблем с тъч скрийна на REDMI NOTE 4.От време на време спира да работи и трябва рестартиране.Понякога спира само backup бутона да работи.Помогнете.

Сподели