Свързване на телефона с компютър

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
Здравейте момчета! От около 3 години съм собственик на един Redmi note 1 MTK, преди четях и го цъках много, ама отдавна не съм се занимавал. Направих една глупост, нали когато свържа телефона с кабел към компютъра ми излизат две опции (не помня точно какви) на екрана на телефона. Хубаво ама от акъл какво цъкнах и някак ги махнах. Сега, когато свържа телефона, на екрана, сиреч на нотификационната арея, не се появяват тея опции и пустото говедо неще да се свърже с компютъра! Има инсталирани драйвъри, до сега е работило 3 години без проблем, но нещо направих и неще и неще да ми отвори файловия мениджър на компютъра, телефона. Звук се чува и при двете устройства, ама реакция в my computer никаква. Мисля, че спрях нещо от тези опции, които се появяваха и някак ги махнах... как да ги върна и как да се конектна, че ми трябва спешно.. :( помагайте...

Съжалявам, за повторния пост, но се оправих, инсталирах miui USB Settings на ново и се оправи!
Сега по - сериозния въпрос.. като цяло съм линукс потребител, имах на настолната машина дуал буут с windows, колкото да се каже, но от известно време махнах прозореца и съм само на стотинкаОС. Та.. не мога да се конектна с телефона ми под линукс. Свързва се, проверявам портовете, но явно няма драйвъри и не ми се появява във файловия мениджър, идеи как да сложа драйвъри?

Top Bottom