IBUYGOU

Андроид парола. Помощ

Дискусия в 'RedMi 3/S/X/Pro' започната от Самуил Авдала, 26 Декември 2016.

1. Самуил Авдала

Самуил Авдала Потребител

Регистриран:
    26 Декември 2016
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    1
    Здравейте, закупих от Китай xiaomi 3s., на който направих глупостта да инсталирам ъпдейт. Сега ми иска парола на Андроид, която аз не знам. Може ли да се направи нещо за да се включи телефона.

2. dingila

dingila Потребител

Регистриран:
    15 Декември 2013
    Съобщения:
    252
    Харесвания:
    41
    20 пъти я грешиш и те пита дали да форматне и тъй...
    Поне при мен така стане веднъж

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

3. Самуил Авдала

Самуил Авдала Потребител

Регистриран:
    26 Декември 2016
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    1
    Благодаря. Да кажа как в крайна сметка се оправих. Случайно или не, не знам. Влязох в сервизното меню и натиснах recovery. След това включих телефона към компютъра, инсталирах програмата Mi Recovery. И понеже нищо не ставаше и не ставаше се ядосах и натиснах заедно трите копчета на телефона за около пет секунди, след което на екрана започна да тече инсталация, която в крайна сметка не ми изиска парола. Не знам какво точно направих. Ако някой има представа, може ли да обясни.

k.nikolov харесва това.
  4. k.nikolov

k.nikolov Потребител

Регистриран:
    11 Февруари 2017
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Много Ви моля ако може някой да ми помогне.
    И аз като колегата по-горе имах глупостта да инсталирам на Redmi 3s през MiFlash глобален стабилен ром. За съжаление в края на инсталацията се появи грешка dummy.bin error. При пускане на телефона иска парола за андроид..[остават още 4 пъти}.а ако искам да влезна в download mode телефона се рестартирва. Как да излезна от тази глупава ситуация...Моля Ви само ако е възможно да го обясните стъпка по стъпка...Благодаря предварително!

5. k.nikolov

k.nikolov Потребител

Регистриран:
    11 Февруари 2017
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Всичко се оправи. Благодаря на Самуил за последното му обяснение. При мен точно по този начин се оправи...има си глобалния ром 8.1.1 и за сега работи отлично.

Сподели