IBUYGOU

Redmi 4 Prime / 32 G / Снимки, коментари, мнения и др.

Дискусия в 'RedMi 4 / Pro / X /' започната от ivandg1983, 16 Януари 2017.

1. Dzhevelekov

Dzhevelekov Администратор Staff Member Администратор

Регистриран:
    2 Септември 2015
    Съобщения:
    369
    Харесвания:
    61
    Какво означава тези тук? И да пробвани са,разликата в 4 и 4 про е огромна :) **** има около 350 лв про

Изпратено от моят Redmi 3 с помощта на Tapatalk

2. peterstamov

peterstamov Потребител

Регистриран:
    6 Август 2016
    Съобщения:
    12
    Харесвания:
    0
  3. Dzhevelekov

Регистриран:
    2 Септември 2015
    Съобщения:
    369
    Харесвания:
    61
    Не съм купувал от тези,но снимките на про версията не са точни,по скоро е обикновен р4

4. peterstamov

peterstamov Потребител

Регистриран:
    6 Август 2016
    Съобщения:
    12
    Харесвания:
    0
  5. Dzhevelekov

Регистриран:
    2 Септември 2015
    Съобщения:
    369
    Харесвания:
    61
    Про и прайм е едно и също по принцип,при р4 процесора сд430 при р4 про или прайм е сд625,както и 3 рам вместо 2

Последно редактирано: 13 Февруари 2017
  6. peterstamov

peterstamov Потребител

Регистриран:
    6 Август 2016
    Съобщения:
    12
    Харесвания:
    0
    Търся сега разлики по шасито между стандартна и прайм версия, но не откривам или всички ползват еднакви снимки!

7. Dzhevelekov

Регистриран:
    2 Септември 2015
    Съобщения:
    369
    Харесвания:
    61
    Има в разположението на светкавицата и лайсната:)

8. glin4o1

glin4o1 Потребител

Регистриран:
    10 Юни 2014
    Съобщения:
    9
    Харесвания:
    0
    Моето redmi 4 pro го купих от "A******s" от "fantacy". Пристигна за две седмици, без да минава митница, цена 292лв. На 15.01. съм подал заевление за отключване и още чакам.

9. peterstamov

peterstamov Потребител

Регистриран:
    6 Август 2016
    Съобщения:
    12
    Харесвания:
    0
    Обърна ли внимание на пакета как го бяха маркирали?

10. tougherty

tougherty Потребител

Регистриран:
    13 Февруари 2017
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    А как е камерата на redmi 4 prime? Прави ли хубави снимки и бърз ли е автофокуса?

11. cristely

cristely Потребител

Регистриран:
    9 Януари 2015
    Съобщения:
    33
    Харесвания:
    1
    А кой метод за транспорт беше избрал?

12. dingila

dingila Потребител

Регистриран:
    15 Декември 2013
    Съобщения:
    252
    Харесвания:
    41
    QUOTE="tougherty, post: 30684, member: 5266"]А как е камерата на redmi 4 prime? Прави ли хубави снимки и бърз ли е автофокуса?[/QUOTE]

Не, нищо не прави...
    Само камерата е зле като цяло.

Sent From Redmi 4 Prime

13. RadoD1mov

RadoD1mov Потребител

Регистриран:
    15 Януари 2017
    Съобщения:
    16
    Харесвания:
    2
    Здравейте. Реших и аз да скалъпя едно мнение на бързо, тъй като вчера го получих въпросният телефон. За пръв път си взимам такъв телефон (китайски) и истината е, че останах повече от приятно изненадан. Съвсем не очаквах за тези пари (240лв), телефона да се представя толкова добре. Дойде си с глобал ром 8.1.2 и чакам за ОТА ъпдейт на 8.2, което би трябвало да е съвсем скоро. Относно батерията-вчера като го включих по обяд беше на 45% цял ден за минута не го оставих тъй като исках да я изцеда и да го сложа в зарядното. Уви голям зор видях.. в 12 часа си легнах. Малко е дразнещо че не мога да си махна някой от приложенията... разбрах че има начин, но предпочитам да не човъркам много много и ще чакам подходящ ъпдейт. Относно камерата четох че не е от най-добре представящите се, но моето мнение е че и тази никак не е зле. Още повече ако разбираш да си я настроиш. Очаквах да има опция за светване на екрана, при заснемане с предна камера вечер за облекчаване на светлинната необходимост, но аз все още не намирам. Тези които поръчват телефона задължително препоръчвам да опишете какво зарядно искате. На мен ми пратиха някво дето съвсем не е по евро стандартите. Но не е голям проблем взех си друго 5V 2A и казуса е решен. Фингър принта е доста удобен и изключително бърз. Само при прекарване на пръста екрана светва. Та като цяло за тези пари даже и не очаквах да е толкова добър.

П.С. сега открих в кутията че имам преходник към зарядното за европейския стандарт, така че всичко е наред.

Последно редактирано: 23 Февруари 2017
  14. Petar Palatoff

Petar Palatoff Потребител

Регистриран:
    29 Септември 2014
    Съобщения:
    99
    Харесвания:
    11
    Някой вързал ли е mi band 2 към redmi 4 pro и имал ли е проблем

15. vgroove

vgroove Потребител

Регистриран:
    24 Февруари 2017
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Здравейте.От 2 дни съм с Redmi 4 Pro.Поръчах го с mi band 2 работи перфектно с телефона.Имам обаче един проблем сложил съм 2 сим карти и постоянно ту едната ту другата ми ги дава офлайн.Редуват се произволно и звънящия отсреща чува че ми е изключен телефона.Рома ми е miui global 8.1.2.0 , някой ако може да помага или ще трябва да чакам новия ром.

16. RadoD1mov

RadoD1mov Потребител

Регистриран:
    15 Януари 2017
    Съобщения:
    16
    Харесвания:
    2
    Всичко добре по-телефончето, но до момента в който се пробвах да вкарам слушалките. jacka е доста бъгав. Ту отчита, ту ги губи. Изглежда и, че самия jack не влиза до долу. Влиза и като го натисна лекичко го чете и тръгва музиката през слушалките, като го пусна и спира. Четох и като цяло видях че доста хора имат проблеми с jackovete на тези телефончета. С няколко различни слушалки пробвах проблема си е същия.

17. Velinr

Velinr Потребител

Регистриран:
    22 Януари 2017
    Съобщения:
    5
    Харесвания:
    1
    Ползваш ли някакъв вид протектор? Възможно е да пречи на жака на слушалките да влезе напълно

18. Velinr

Velinr Потребител

Регистриран:
    22 Януари 2017
    Съобщения:
    5
    Харесвания:
    1
    Моя беше гаражен (китайски РОМ с многоезично меню...). Стана без проблем от ъпдейтъра. Общо взето какви проблеми очакваш от несполучлив ъпдейт чрез ъпдейтъра?
    Взех го от тук:
    Xiaomi Online Store - Small Orders Online Store, Hot Selling and more on ****.com | Alibaba Group

Сега чакам новия ъпдейт да излезе (обещали са всеки момент да стане) за да видя дали ще се ъпдейтне по въздуха...

19. RadoD1mov

RadoD1mov Потребител

Регистриран:
    15 Януари 2017
    Съобщения:
    16
    Харесвания:
    2
    Да аз веднага още се досетих че може от там да идва проблема ама уви... махнах кейса и същата работа.. самият жак е бъгав..натискам чете, пускам-губи...

20. Dzhevelekov

Регистриран:
    2 Септември 2015
    Съобщения:
    369
    Харесвания:
    61
    Малко трудно влиза,на края се усеща щракване и няма проблем

Сподели