Gearbest - MIUIBG

Най-"legit" сайт за Xiaomi

Дискусия в 'Въпроси и Отговори' започната от Brendo_, 22 Февруари 2017.

1. Brendo_

Brendo_ Потребител

Регистриран:
    22 Февруари 2017
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Здравейте, предполагам е бил питан много пъти този въпрос, но съм в малко по-"такава" ситуация.
    От доста време се каня да се сдобия с Xiaomi 5/5s, До преди няколко дена не ми беше приоритет, но преди 3 дена предишния ми телефон, Huawei, просто умря и сега стоя без телефон. В момента съм студент в Англия и единствения сайт, който най-вероятно да продава оригинални телефони - i Buy gou .Проблема е, че им нямам никакво доверие, но няма как да стоя без телефон. Другия вариант е, на 24ти март се прибирам в България и почнах да се чудя дали да не си го купя в България. макар че в Англия ще ми излезне грубо казано със 100 - 150 лв по-евтино. Моля за съвети, тези които са пазарували Xiaomi без значение дали в България или чужбина, да споделят сайтове, на които може да се има доверие.

2. DapKo

DapKo Потребител

Регистриран:
    17 Февруари 2017
    Съобщения:
    7
    Харесвания:
    0
    Honorbuy.com , купил съм вече 6 телефона оттам и нямах никакви проблеми.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

3. Vass

Vass Модератор Staff Member Модератор

Регистриран:
    1 Февруари 2015
    Съобщения:
    187
    Харесвания:
    57
    I Buy Gou винаги е бил добър избор. Професионално си правят нещата и е така от години. (Предложеното от колегата ХонорБай също е много подобен на I Buy Gou.)
    Друг е въпросът, че на нас, тук в България, техните цени вече ни са височки, освен ако не е на някоя добра промоция и не мине през митница. Затова, в последните години, хората тук пазаруваха от два магазина на Али с по-специална доставка. Сега остана само един от тях... Hongkong Goldway

4. Brendo_

Brendo_ Потребител

Регистриран:
    22 Февруари 2017
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Здравейте, благодаря за отговорите, и аз стигнах до Goldway, та не остана време да поръчвам и може би до утре/другиден трябва да съм го поръчал, oт Honorbuy пише че идва от EU Warehouse, каква е възможността да ми го спрат на митницата и да трябва да плащам още такси.

5. Vass

Vass Модератор Staff Member Модератор

Регистриран:
    1 Февруари 2015
    Съобщения:
    187
    Харесвания:
    57
    Ако го поръчаш да идва от EU Warehouse, няма да мине митница, защото се води въгрешна покупка в Европейския съюз и таксите върху стоката са платени още при влизане през евро-граница.

6. Brendo_

Brendo_ Потребител

Регистриран:
    22 Февруари 2017
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Здравейте отново. Поръчах си телефона от **** Goldway и получих съобщение от DHL, че ще бъде спрян на митницата. Стоката е записана със стойност 30$. Някой с опит може ли да сподели как става освободаждаването, трябва ли да нося документи за транзакцията след като естествено телефона е 270$, не 30$ и какво суми дължа.

7. two-nine

two-nine Потребител

Регистриран:
    18 Март 2017
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Някой купувал ли е от slotbg.com? Мисля след няколко седмици да си купя от тях и търся мнение за тях.

Изпратено от моят B1-730HD с помощта на Tapatalk

Сподели