Флашване на Redmi Note 4 със заключен bootloader и без edl mode

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

zerox

Потребител
21 Октомври 2017
2
0
1
30
Здравейте, нов съм в материята на MUIU. Наскоро купих Redmi Note 4, явно с гаражен РОМ, и след 2 дни опити за инсталация на стоков съм в задънена улица. SPFlashTool-a 5.1628, MiFlash i MiPCSuite не го разпознават. Има ли друг начин за флаш на въпросния тел, освен със окъсен USB кабел?

vanko1

Потребител
19 Януари 2015
48
1
8
Напиши с какъв процесор е телефона ( снапдракон или мтк ) и от къде теглиш този "стоков" ром, за да може колегите, които знаят да ти отговорят.

19 Януари 2017
47
1
8
56
Пловдив
Здравейте, нов съм в материята на MUIU. Наскоро купих Redmi Note 4, явно с гаражен РОМ, и след 2 дни опити за инсталация на стоков съм в задънена улица. SPFlashTool-a 5.1628, MiFlash i MiPCSuite не го разпознават. Има ли друг начин за флаш на въпросния тел, освен със окъсен USB кабел?
Изпрати линк от където си изтеглил този ром.

zerox

Потребител
21 Октомври 2017
2
0
1
30
С помощ от форума успях да флашна телефона чрез XiaoMiTool и му сложих ГлобалДевРОМ, но проблемът с обхвата, което беше главната причина за флашването, си остана. Може би има нещо, което не правя правилно или има друг проблем. Има ли някой друг, сблъсквал се с този проблем. SnapDragon е процесора. В момента версията на РОМ-а е 9.7.10.19.
Проблемът с обхвата е, че в случайни моменти и на случайни места, на които със сигурност има обхват, не може да се обаждам нито да ми се обаждат. В друг момент на същото място имам мрежа и мога да се обаждам.

Top Bottom