Gearbest - MIUIBG

Представяне на MIPad 3

Дискусия в 'MiPad 3' започната от kmstavrev, 2 Ноември 2017.

1. kmstavrev

kmstavrev Потребител

Регистриран:
    10 Август 2017
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Не знам колко много хора имат този таблет, но като негов собственик бих искал да направя поне една тема за него...
    ...Ще започна с една тема за представянето му, а в последствие може да пробвам да направя и за упдейти и downgrade-и, защото на мен като ми се наложи се видях в чудо.

За този таблет се говори, че олицетворява най-добрите постижения на китайската марка Xiaomi.
    Определено като марков продукт, това устройство има отличен дизайн, събран в прекрасна златиста опаковка и то на доста поносима цена. Според мен силните му страни са най-вече дълговото време на батерията и доста добрия звук, който вади.
    За да не задълбавам направо ще отделя като важни точки особеностите на този таблет, а конкретни спецификации може да видите във всеки един дайт за продажба:
    -Диагоналът на таблета е 7,9 инча - ужасно удобен таблет.
    -Висока резолюция – тя е 20148×1536 пиксела (QXGA), което при 7,9-инчов екран означава 326 пиксела на инч (ppi), или дисплей от клас Retina.
    -Събран в монолитен метален корпус с дебелина едва 0,8 см - кой се кефи на дебели таблети :).
    -В случая е напълно разбираемо отсъствието на разширителен слот за microSD карти памет – такъв просто не е необходим с тези 64 ГБ място и 4ГБ рам
    -Камерите на устройството са две. Основната камера, разположена на гърба, има 13-мегапикселов сензор, автофокус и апертура f/2.2 за ясни и живи снимки, а предната камера за селфи – с резолюция 5MP и апертура f/2.0 - но кой използва камерата на таблета в днешно време!?:)
    -Мощна батерия с капацитет 6600 мАч. Поне 8 часа интензивно ползване на мен ми стигат да го умаломощя, но с голям зор и голям кеф.
    -Кеф ми е когато устройството, което ползвам е на български - за това и моето е на български, нооо видях голям зор докато го подкарам.
    В случай, че някой иска ще направя описателно описание в друга тема как направих операционната система да е с българско меню и да си има Google Play, защото често закупените устройства от китайски сайтове залагат на китайска версия на системата си и там няма такива удобства.

Снимки на устройството - в интернет има много, а и не знам как се качва снимка :)

Сподели