Gearbest - MIUIBG

Покупка на нов телефон

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Dimitar Rupanov, 26 Декември 2017.

1. Dimitar Rupanov

Dimitar Rupanov Потребител

Регистриран:
    18 Юни 2014
    Съобщения:
    169
    Харесвания:
    11
    Здравейте колеги! Весела Коледа на всички. Решил съм да купувам телефони( за мен и за жената) и се чудя какви. Най-вече заради паричните разлики :). Харесал съм Redmi 5, за жената. Смятам, че напълно ще я задоволи, голям екран,сензор за отпечатъци,тънък и т.н. Тя не е претенциозна. Аз съм обратното- искам хубав и евтин. Бях се засилил към Redmi Note 4, после Mi Note 3, сега Mi5x. Последния най-вече заради цената, имам доста дупки за запълване и се чудя дали да давам пари за Ноте 3. Макар, че той ме устройва откъм характеристики. Дайте мнения, а и отзиви от притежатели също ще е интересно четиво.

Изпратено от моят Xiaomi Mi5s, с помощта на Tapatalk

2. Joro

Joro Потребител

Регистриран:
    4 Януари 2014
    Съобщения:
    27
    Харесвания:
    19
    Освен че имат по-големи дисплеи (за мен е минус), всичко друго е в полза на Mi5S. Та ... какво не ти харесва в Mi5S?

3. pazdir

pazdir Потребител

Регистриран:
    7 Март 2015
    Съобщения:
    46
    Харесвания:
    4
    Редми ноте 4 със снапдрагон процесор е супер. Страхотна батерия, хубав екран, имаш избор на РОМ-ове.
    Ми ноте 3 снима страхотно. Ако държиш на хубаво качество на снимките, задължително Ми ноте 3!

4. Dimitar Rupanov

Dimitar Rupanov Потребител

Регистриран:
    18 Юни 2014
    Съобщения:
    169
    Харесвания:
    11
    Mi5s е развалене. Да, четох едно ревю в полза на Ноте 3 за камерата. Наистина дисплеите са по-големи и мен не ме кефи, но... Пак да взема Мi5s ли. Mi6 е скъпичък и затова се спрях на горните модели

Изпратено от моят Xiaomi Mi5s, с помощта на Tapatalk

Сподели