Gearbest - MIUIBG

Xiaomi Mi6 6Gb RaM/64 Gb Internal Memory, Black Edition

Дискусия в 'Андроид устройства и аксесоари' започната от velqn, 1 Март 2018.

1. velqn

velqn Потребител

Регистриран:
    3 Май 2016
    Съобщения:
    27
    Харесвания:
    9
    Върхов модел на Xiaomi - Mi 6. Версията с 6gb RAM и 64 Gb вътрешна памет. Няма да пиша нищо повече, просто ще оставя това тук -> Xiaomi Mi 6 - официално представяне

Телефонът работи със процесор Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835, който реализа почти над 200 000 точки в AnTuTu 3d Benchmark, видео чипа е Adreno 540, всички компоненти са в топ флагманския клас.

Пълен комплект + бонуси:
    - кутия, преходник за слушалки, оригинално зарядно, книжка
    - върви с силиконов прозрачен кейс
    - бонус Nillkin хард кейс!!!!

Работи с последната официална, глобална стабилна версия на MIUI - работи с най-новия MIUI V9.2.3 Global Stable ROM, който излезе на 27-ми Февруари 2018-та и е базиран на Android 8.0 Oreo -> за всичките оптимизации може да прочетете тук -> MIUI Global Stable V9.2.3.0.OCAMIEK ROM (Based on OREO) Released for Mi 6! - Xiaomi Mi 6 - Xiaomi MIUI Official Forum

Изпращам с Еконт с опция преглед тест до всяка точка на страната. Телефонът е закупен от Китай от мен и няма гаранция за територията на България.

Не го използвам, седи на бюрото, телелфона е, като чисто нов. Зарядното и кабела никога не са вадени от кутията, защото съм го зареждал със зарядно UGREEN. Имам оригиналното силиконово пликче + фолио, така, че може да се сглоби абсолютно оригиналния вид.

В момента е във възстановен оригинален вид, очакващ новия си собственик. Махнал съм моя акаунт към Mi и съм възстановил фабричните настройки.

Цената е 630 лв.

Снимки: тук -> Xiaomi Mi6 - Album on Imgur

Сподели