Mi 3-то буквално спря

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

Yosif Starkov

Потребител
29 Януари 2014
7
0
1
34
Другари,

Онзи ден си забравих Mi 3-то в колата и прекара 1 вечер на -7 (Felt like -11 според iPhone).

Не успях да го включа и помислих, че просто батерията е паднала - нормално.

Да, но не.

Оказа се, че проблема е много по-сериозен.

Прилагам снимки от екраните, които ми излизат. За първи път виждам подобни.

Телефона беше с MIUI 10 и Android 6.0 или 6.1. Не

Не успях да го флашна през XioaMi Flash. Сложих си и MiPcSuite, но отново не става. Просто не го разпознава, а и грешките са странни.

Моля за идеи, и ще съм благодарен, ако се окаже по-сложен процеса, някой да удари едно рамо да го оперира, че имаше според мен още живот в него. Не ми е за нов телефон точно сега :)

Поздрав

Attachments

Miro2210

Потребител
3 Август 2016
7
0
1
33
Колега виждам,че имаш twrp.Отвори меню Wipe и ще видиш format data на едно бутонче,цъкни го и ще излезе клавиатура.Напиши yes и потвърди,след това рестартирай телефона.Но да знаеш,че ще загубиш всички данни на вътрешната памет и инсталираните приложения.Неизбежо е

Yosif Starkov

Потребител
29 Януари 2014
7
0
1
34
Колега виждам,че имаш twrp.Отвори меню Wipe и ще видиш format data на едно бутонче,цъкни го и ще излезе клавиатура.Напиши yes и потвърди,след това рестартирай телефона.Но да знаеш,че ще загубиш всички данни на вътрешната памет и инсталираните приложения.Неизбежо е
Пробвах го и не се получава. На последната снимка съм качил какви грешки открива като опитам да го Wipe-на :\

Attachments

Yosif Starkov

Потребител
29 Януари 2014
7
0
1
34
Колега инсталирай приложението Телеграм от Гугъл плей и заповядай в чата на MiuiBg
линк - @mibulgaria
Колега, нямам Андроидски телефон, защото както се вижда от поста по-горе, той се скапа и търся съвети по същество. Как инсталацията на Телеграм на неработещ телефон би помогнала?! :)

bobybg

Потребител
10 Декември 2013
99
6
18
43
Колега, нямам Андроидски телефон, защото както се вижда от поста по-горе, той се скапа и търся съвети по същество. Как инсталацията на Телеграм на неработещ телефон би помогнала?! :)
Телеграм има и за PC. Тръгна ли MI3-to

bobybg

Потребител
10 Декември 2013
99
6
18
43
В фастбот дъли влиза? Като задържиш пауър и намаляване на звука при изключен телефон и трябва да се покаже един заек и поше фастбот

Enviado desde mi ONEPLUS A5010 mediante Tapatalk

Yosif Starkov

Потребител
29 Януари 2014
7
0
1
34
Не, влиза директно в TWRP. Това какво означава?

Между другото пробвах със смяна на файловата систама на Data папката от ext4 към всички останали, но и това не се получава.

Другото интересно е, че Size e 0, Free e 0, Used e 0, Backup size e 0

tzetz

Потребител
21 Август 2015
5
2
3
43
Вчера същата история с моят Redmi2. Въртях, суках, само TWRP зарежда с червени I/O грешки при всяка команда.
Накрая положението спаси Xiaomi Mi flash tool, с MIUI 7 старибилен ром и преиснталация на драйвера за модема да си хване мрежов сигнал. Ъпдейтнах до 9ка ама ще връщам седмицата защото не ми работи 9ката - настройките са самозатварят веднага.
За да флашнеш както писа колегата по-горе, задържаш бутон за старт с този за намаляне наз звука и се появява един заек с ушанка. Това е фастбуут мод. Нищо не се случва на екрана, но флаш тула го улава и префлашва целия РОМ. Дано успееш и ти тъй, че много се бях шашнал и аз... Зорът е да потръгне и да намериш точния ром.

Последно редактирано:
Top Bottom