MIUIBG SpeedUP MOD

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

admin

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
MIUIBG-VIP
27 Септември 2013
1,534
1,299
113
София
www.miui.bg
Няма да има проблем нашата ОТА си е настроена да не пипа файловете за оптимизация.

the_Jack

Потребител
8 Ноември 2013
421
198
43
Днес ота-та за нота мина и нямаше проблем и за всеки случай инсталирах мода на ново, но явно няма нужда. Друго, което забелязах, че се подобри доста живота на батерията.

Send from my N7000 with MIUI Rom

admin

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
MIUIBG-VIP
27 Септември 2013
1,534
1,299
113
София
www.miui.bg
Работи на всички телефони с андройд от версия 4.1 нагоре.

zorvalth

Потребител
28 Ноември 2013
518
201
43
38
Добре, как точно ОТА-та е настроена да не бута build.prop-а кадето са една голяма част от подобренията? Аз съм 99.99% сигурен че след инсталване на ОТА подобренията в build.prop-a няма да ги има както и localhost промените. Подозирам че и други но тези мернах на пръв поглед...

admin

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
MIUIBG-VIP
27 Септември 2013
1,534
1,299
113
София
www.miui.bg
Да не се повтарям, ОТА не променя мод-а той си е постоянен.

neverboy

Потребител
28 Ноември 2013
149
32
28
43
Съвсем определено не работи добре на моето Hongmi. Първо го бях инсталирал на сингапурската версия 12 и забелязах проблеми с радио-модула. След това, както и преди 10-тина минути, го инсталирах на Stable 5. За 3-ти път, проблемите са много сходни.
Wifi спира да работи. Airplane mode не работи (не може да се изключва и включва). За мен това е достатъчно сериозен проблем, за да не ползвам този MOD.

admin

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
MIUIBG-VIP
27 Септември 2013
1,534
1,299
113
София
www.miui.bg
Съвсем определено не работи добре на моето Hongmi. Първо го бях инсталирал на сингапурската версия 12 и забелязах проблеми с радио-модула. След това, както и преди 10-тина минути, го инсталирах на Stable 5. За 3-ти път, проблемите са много сходни.
Wifi спира да работи. Airplane mode не работи (не може да се изключва и включва). За мен това е достатъчно сериозен проблем, за да не ползвам този MOD.
Отново се връщаме на това че 99% се лъжете че версия 12 на сингапур е по-нова. Версия 12 на сингапур е версия 4 на нашите хонгми, втора там честотите са различни и за това не ти работят модулите и трето освен да си развалиш телефона няма да се случи друго. Проблема не е в мода , тестван е на над 50 hognmi, mi3 16-64,mi2s,mi2a и други порт устройства.

Харесвания: vlado, Thunder81 and dp4u4umi6ev

neverboy

Потребител
28 Ноември 2013
149
32
28
43
Отново се връщаме на това че 99% се лъжете че версия 12 на сингапур е по-нова. Версия 12 на сингапур е версия 4 на нашите хонгми, втора там честотите са различни и за това не ти работят модулите и трето освен да си развалиш телефона няма да се случи друго. Проблема не е в мода , тестван е на над 50 hognmi, mi3 16-64,mi2s,mi2a и други порт устройства.
Ако прочетеш по-внимателно, ПЪРВИЯТ ми тест беше на сингапурската версия. Последните 2 пъти, в които го тествах, бях със Stable 5, взет от miui.bg
Пак не работи както трябва при мен.

inkarnasion

Потребител
MIUIBG-VIP
6 Декември 2013
92
31
18
39
Инсталирах го на Ми2С просто от любов към спорта,въпреки че телефона си работеше екстра, определено се забелязват подобрения във скороста на отваряне на приложения,и леко увеличение живота на батерията,Също така приложението за темите се отваря много по бързо и без забавяне, докато преди трябваше да чакам да ги зареди.Както и клоуд услугите определено зареждат по бързо.след седмичният ъпдейт понеже не знаех дали не е изтрит мода го инсталирах наново, но като се загледах той не инсталира нищо наново,единствено изписа че чисти кеша.За мене определено има подобрение със мода и не виждам някакви реални проблеми със него или конфликт със определена програма или приложение.Мерси на екипа за добрата работа.

Последно редактирано:
Харесвания: admin

freesofia

MIUI DEV
MIUI DEV
17 Ноември 2013
108
110
43
Сложих го на Mi2/S, Mi3/16/64GB, SGS2, Xperia LT (не помня вече каква! Мисля беше 26), - бачка си завидно добре и се усеща подобрение в работата и микро-лаг-а изчезва, батерията се държи добре и до сега проблем не съм имал!
Нямам идея защо при @neverboy - не се получава!

Харесвания: inkarnasion

admin

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
MIUIBG-VIP
27 Септември 2013
1,534
1,299
113
София
www.miui.bg
Ако прочетеш по-внимателно, ПЪРВИЯТ ми тест беше на сингапурската версия. Последните 2 пъти, в които го тествах, бях със Stable 5, взет от miui.bg
Пак не работи както трябва при мен.
Направи си fasboot на телефона, през ъпдейтер сложи мулти 5.0 след това мод-а и кажи как е . Аз казвам това защото сме тествали на много телефони както писах по горе и не сме имали никакъв проблем. А и мода не пипа WiFi или изброените проблеми от теб може да го видиш това в build-a. Така че проблема е там че си слагал версията от сингапур.

neverboy

Потребител
28 Ноември 2013
149
32
28
43
Направи си fasboot на телефона, през ъпдейтер сложи мулти 5.0 след това мод-а и кажи как е . Аз казвам това защото сме тествали на много телефони както писах по горе и не сме имали никакъв проблем. А и мода не пипа WiFi или изброените проблеми от теб може да го видиш това в build-a. Така че проблема е там че си слагал версията от сингапур.
Току-що го направих. Резултатът е същия странен проблем с WiFi. Прикачвам снимка. Може би е само пр мен, може и да е незабелязан бъг. WiFi работи, но при опит да инсталирам нещо от маркета, казва, че изчаква WiFi и не продължава. В същото време зарежда страници, вайбър, мейли и т.н. Този проблем го нямах, преди да сложа мода.
Втори, отново повтарящ се проблем. Опитвам се да включа самолетен режим от превключвателите. Става, но иконата "Самолет" не се осветява, а иконите за WiFi и Данни си остават осветени, все еднонищо не съм направил. Отново не съм имал този проблем преди мода.
Тези два проблема ми се получават вече за 5-ти път.
Screenshot_2014-03-10-09-23-01.png

P.S. След деинсталиране на мода, проблемът със самолетния режим го няма, но пък спира да се връзва с познати WiFi мрежи. Получава си IP адрес до безкрай...И остава само варианта преинсталация. За последните 3-4 дни съм направил 6 преинсталации.
Незнам какво ми се е прецакало. Някакви идеи и как да го оправя ?

Последно редактирано:

dedo pop

Потребител
1 Декември 2013
134
70
28
48
Септември
Може би най-добре е да докараш телефона до фабрично състояние и му сложиш последния стейбъл. Етествено, всичко предишно трябва да бъде изчистено.

neverboy

Потребител
28 Ноември 2013
149
32
28
43
Може би най-добре е да докараш телефона до фабрично състояние и му сложиш последния стейбъл. Етествено, всичко предишно трябва да бъде изчистено.
Точно това правя за 6-ти път :)

Joro

Потребител
4 Януари 2014
27
19
3
50
На първо четене мода е супер. Има видима разлика в бързодействието на телефона.

Sent from my MI 2 using Tapatalk

admin

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
MIUIBG-VIP
27 Септември 2013
1,534
1,299
113
София
www.miui.bg

viachy

Потребител
9 Декември 2013
80
13
8
37
и на мен ми дава същата грешка, мисля че е от рекавърито, ама не съм сигурен. Рекавърито е 1 дето като зреди от начало има легнало андроидче с удивителен и пише "no command", като натисна бутон излиза менюто, на което пише android system recovery <3e> и от там избирам update from sdcard, и като го избера ми дава installation aborted...
не знам кое рекавъри да сложа, че да реша проблема....

Top Bottom