MIUIBG SpeedUP MOD

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

Gizmo Baggins

Потребител
6 Август 2014
1
0
1
39
Работи прекрасно на ZOPO C2 Platinum, 1GB RAM, 16 GB ROM, B версия! Всичко върви по-бързо, както и всички анимирани движения по самата MIUI система!
От самото начало на закопуването на ЗОПО телефонът съм с МИУИ, и не бях виждал доста от визуалните ефети до преди да инсталирам този мод. Благодаря за което :).
Тествано на MIUI 4.8.1 (без Български)!

danivd

Потребител
8 Януари 2014
297
36
28
46
да попитам след като е инсталирам веднъж този спеед мод остава ли си след ваип трябва ли да го инсталирам наново като минем на друга версия например . отнася се за редми

vankasta

Потребител
11 Февруари 2015
1
0
1
23
Пускам го да инсталирам и след 5 секунди ми изписва some files changed installation aborted и нищо нестава, някой да помогне :). Със samsung galaxy s3 съм MIUI v4.6.13 ако ще е отполза

Последно редактирано:

tzaneff

Потребител
13 Септември 2014
4
0
1
45
Tryavna
Привет, аз позвам порт на MIUI,след инсталирането на този мод, спря да ми работи телефонната част на телефона, така, че трябваше да го махна. Но все пак, благодарности на хората, направили отва, и още, че го споделят. Поздрави.

koceto123

Потребител
MIUIBG-VIP
26 Август 2015
66
5
8
40
Здравейте,дали ще стане на Самсунг С2 плюс и кой миуи ром трябва да се инсталира.

Top Bottom