Request MIUI OS за вашия телефон

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

admin

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
MIUIBG-VIP
27 Септември 2013
1,528
1,297
113
София
www.miui.bg
Колко мнения е нужно да пусна,за да получа отговор.
Нямаме този модел нито ние нито приятелите адми да тестваме и пробваме, без апарата нищо не може да се направи.

Sent from my MI 3W using Tapatalk

predatorvbg

Потребител
19 Октомври 2013
31
7
8
Те нямат никаква разлика с Z-ката освен големината на дисплея.Не може ли да се приложи нещо от Z ?
Благодаря ви все пак за отделеното време.

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге
Те нямат никаква разлика с Z-ката освен големината на дисплея.Не може ли да се приложи нещо от Z ?
Благодаря ви все пак за отделеното време.
Мисля ,че не си намерил правилния ром ,това към което си дал линк е базирано на CM.Сега намерих един ,който е базиран на стоков ром за телефона ти и гледам ,че има версия 4.5.23 и не виждам описани бъгове.Пробвай и дай отзиви:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2538839

Харесвания: predatorvbg
С

Сашев

Гости
Здравейте!
Ще пиша и тук, въпреки че пуснах тема за таблета. Възможно ли е да се портне MIUI за Vonino Sirius QS 7,9'? Понеже той има възможност за провеждане на разговори и е един вид телефон. Надявам се силно на положителен отговор. :)

Wizzi Lalev

Потребител
9 Юли 2014
2
0
1
28
Здравейте, радвам се като видя, че и в България си имаме страхотно общество от модери правещо всичко така, че да се радваме все по-вече на устроиствата си и те да ни вършат все по-добра работа. Знам, че в момента сте заети с подготовката на новата версия на MIUI и за в момента не приемате нови заявки за порт, но адски бих искал да видя версия и за HTC Desire 500 затова бих искал да попитам дали бихте ми препоръчали от къде мога да намеря информация как да подготвя такъв ром и за моето устройство. Знам, че в мрежата има много изписано по въпроса, но наистина незнам от къде да започна, повечето информация която открих е на по 2 години и незнам колко е актуална. Така че дали някой би се наел да ме насочи и да ми даде някакви основни насоки? Имам опит с програмирането, а "човъркането на неща" ми е хоби така, че смятам, че с малко насоки бих се справил. Благодаря за отделеното време за прочитането на вече огромният ми пост и се надявам на положителен отговор. :)

Последно редактирано:

ToHKa

Потребител
10 Май 2014
9
0
1
30
Фен съм на Miui ,с HTC One S ползвах рома около година,сега смених апарата с One X.
Сега бъгва ,след инстала нямам обхват и не зарежда сим картата,както не работи и wi-fi.
Промените преди това са : кернел xm_kernel_188v4_sensе (както и Bricked_onex_v0.7) , боотлоудъра е 1.72.000 (не съм го пипал) , рековърито е twrp 2.7.1 (и с clockwork същата работа)
S-ON си е, не съм сменям radio.
Версиите които тествах са са от тук ,свалени от линковете за Оne X, и от xda-developers . Бъгват и 2те .

Може ли малко помощ ?
от какво идва проблема според вас ?

Ето скреен .

https://imagizer.imageshack.us/v2/378x672q90/538/jGKHEM.png

Последно редактирано:

ToHKa

Потребител
10 Май 2014
9
0
1
30
Пробвах посочения линк,проблем отново има но по-различен.След инсталацията като стартира рома и трябва да направя първи стъпки (избор на език) ...тъча не работи :( Хардуерните бачкат,намалям звука,заклучвам го,но немога да пипам нищо повече.
Направих пълен wipe на system data cache и инсталване на чистия ром....пак същото.Hboot ми е 1.72 ,CID не съм пипал.
Миналата седмица сложих бейс версия Miui 4.1.7 Multilang (от xda developers) и всичко тръгна,при ота ъпдеит свали 4.7.25 и ми даде status 7 и до там :(

Някакви предложения от напредналите колеги ?

9 Август 2014
41
3
8
35
Търговище
Здравейте! Много се радвам да се включа във вашата общност!
Пускам рекуест за Alcatel OT 6030X ето линк към един бета http://forum.android.com.pl/f1006/m...atel-ot-6030x-26-07-2014-discontinued-393676/ ето и линк към MEGA за изтегляне https://mega.co.nz/#!HFEm3IZD!rVlKidSrMxI6U0_PSkNKq1IWRp19baQgbveVuwHVYts
Ако може да го разнищите и ако има нужда от подобряване и можете ще е супер? До колкото знам радиото не работи, а и нямам проблем с това само ме притеснява, че камерата не работила пълноценно!
Благодаря предварително! Очаквам отговор с нетърпение

ruil4o

Потребител
1 Февруари 2014
223
38
28
То, както върви скоро и аз ще пусна един рекуест за моя mi2S, да му "пипнете" един MIUI KitKat. Оказа се, че няма да има ъпдейт до MIUI6! :D Дано да съм разбрал неправилно! :)

Харесвания: krassiy and Kokosoft
Top Bottom