Xiaomi Flash Tool за Мак (OS X) ?

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

Jögo Damov

Потребител
11 Декември 2013
233
98
43
34
Sofia
miui.bg
Някакъв шанс за флаш тул за Мак от Xiaomi в близко бъдеще? Въобще не ме устройва всичко да е само на Уиндоус, предвид че може спокойно да бъде и на Мак...

Jögo Damov

Потребител
11 Декември 2013
233
98
43
34
Sofia
miui.bg
Става дума за флаш тул, не за фастбуут, има разлика :) Нещо от сорта на SP Flash Tool, но за Мак

ПС. Тя драмата е,че става дума за Redmi 1 телефон, който вече е отписан от всякъде, и никой не го поддържа за нищо почти..

ipolit

Потребител
18 Ноември 2014
149
9
18
Изчезна ми писаното, че наново. MiFlash tool позволява инсталиране на fastboot ромове. Линкът показва как да стане с Убунту, а аз съм допълнил за Мак. Графичната част на МиФлаш тула е интерфейс за същите скриптове. Може да се изпълнят и под уиндоус от comnand lne.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

ipolit

Потребител
18 Ноември 2014
149
9
18
ако има фастбуут ром, става. Друг е въпросът, че методът не е за всеки. Иначе маковете са истински компютри с цялата гъвкавост на BSD и UNIX, ама мак юзърите тия неща не ги разбират в общия случай.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Jögo Damov

Потребител
11 Декември 2013
233
98
43
34
Sofia
miui.bg
Ти явно наистина не правиш разлика между фастбут и флаш на драйвери... моя телефон не може дори да фастбутва. Само дето оспами цялата тема. :)

Top Bottom