Андроид и Ми 8

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

Mims

Потребител
22 Март 2017
7
0
1
32
Здравейте,рових из форума ,но не намерих тема ...Ако е против правилата моля за извинение,нова съм все още...Имам xiaomi redmi note 3 pro , постоянно проверявам за ъпдейти ,но няма с андроид Лолипоп съм ,което е 5цата ,а хората са вече на 7 ца ...В менюто за ъпдейти ми излиза уж на цялата система ,но ...Може ли някой да ме насочи за ъпдейт или начин за ъпдейт само на андроида без да ми хвръкне гаранцията и телефона да бъгяса ,както и със стейбъл ром ,който мисля че е най важното ...Честно казано не разбирам от ром и ще бъда благодарна ако някой ме насочи ... Благодаря..

Mims

Потребител
22 Март 2017
7
0
1
32
Дава ми че снимката е прекалено голяма ,повече от 1 мб е ... Андроида е 5.1.1 , Ми 8 ( 8.0.1.0.0) LHOMIDG .. Build number LMY47V...Не знам коя информация трябва да дам ,на ми 8 ъпдейта пише стейбъл ром ...

bobi

Потребител
11 Март 2014
207
67
28
31
Здравейте. От петте цифри се разбира че ромът е гаражен и е слаган от търговеца за да има повече езици (дори Български). Решението на Вашия проблем е пълно флашване на телефона и слагане на подходящия за Вас ром. Ако се интересувате как се прави мога да обясня, но ако смятате че няма да се справите Ви препоръчвам това да го направи човек, който има опит.

Mims

Потребител
22 Март 2017
7
0
1
32
Много благодаря , ще се обърна към някой ,който може да го направи вместо мен , защото ако объркам нещо гаранцията ще замине ,а и без това е само за 1 година ... Благодаря отново :)

bobi

Потребител
11 Март 2014
207
67
28
31
За мен е интересен факта, че са Ви продали телефона без да му сложат оригинален ром -(какъвто и да бъде той), а вместо това както е пристигнал директно са Ви го дали. Гаранцията ще я уважат независимо от смяна на рома, но тази смяна е трябвало да стори продавачът, а не да създава дискомфорт на клиента. Ако нямате познат, който да флашне телефона, цялото това упражнение ще Ви коства някакви минимални средства, които на никой не са му излишни.

ipolit

Потребител
18 Ноември 2014
149
9
18
Много ясно, че ще го продадат с гаражен ром при положение, че оригиналният няма български език, а модерните потребители само това чакат, че да информират всякакви комисии за нарушени права.

Sent from my m3 using Tapatalk

Mims

Потребител
22 Март 2017
7
0
1
32
Днес ъпдейтнах браузъра ,а на старата версия не излизаше да има нова такава ,гледам че miui 8.2 е излязла ,но ме е шубе да чопкам ,че те само това чакат ...Телефона едвам го намерих тук в България , взех го декември ,а тогава все още е бил с Лолипоп ,но мисля че ъпдейтъра не работи , защото новата версия на ми не ми излиза ,а тя вече е с андроид 6 .

Top Bottom